Zprávičky z naší školičky

Sběr papíru.

Pozvánka na schůzku

Zveme všechny rodiče na informativní schůzku, do MŠ Konopiska, ve čtvrtek 7.9. 2017 v 16:30 hodin ve třídě Motýlků. Účast nutná, prosíme bez dětí.

Informace o školním stravování.

Informace o školní jídelně na nový školní rok 2017/2018.

Informace

Vážení rodiče a strávníci v naší školní jídelně, znovu vás informujeme o stravování od nového školního roku. Prosím, přečtěte si obě informace a v případě potřeby kontaktujte školní jídelnu na uvedených kontaktech. Děkuji a přeji nám všem co nejklidnější vstup do nového školního roku.

Omezení provozu v MŠ.

Informace pro rodiče k organizaci akademie.

Výběrové řízení - školní asistent.

Pozvánka na den otevřených dveří MŠ.

Pozvánka k výročí MŠ

Vážení rodiče, příznivci, přátelé a bývalí zaměstnanci školy a školky, zveme vás všechny k účasti na slavnosti 10. výročí otevření nové budovy mateřské školy. Více informací se dozvíte z přiloženého letáku. Budeme se těšit na společné setkání.

Pozvánka k výročí MŠ

Informace o školní jídelně na nový školní rok.(2)

Informace o školní jídelně na nový školní rok.(1)

Divadlo

V pátek 2.6. pojedou MHD předškoláci do divadla B. Polívky na představení: Obušku z pytle ven. Odchod z MŠ je v 7:20 hodin! Přiveďte děti včas! Svačinka je zajištěna, s sebou batůžek s pitím.

Informace

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, zveme vás na třídní schůzku rodičů žáků budoucí první třídy. Schůzka se uskuteční tak, jak bylo původně oznámeno, ve čtvrtek 1. června 2017 od 18.00 hodin v budově základní školy. Vaše účast je z organizačních důvodů velmi žádoucí. Děkujeme.

Schůzka

Zveme rodiče, společně s rodiči nově přijatých dětí, na informativní schůzku, do mateřské školy Konopiska 6: v pondělí 12.6. 2017, v 16:30 hodin, ve třídě Motýlků. Účast nutná, prosíme bez dětí. Schůzka není určená pro rodiče dětí, které odchází po prázdninách do ZŠ.

Den dětí

V pátek 26.5. bude na zahradě MŠ slavnostní zábavné dopoledne u příležitosti oslav Dne dětí! Děti mohou mít masku.

Focení

Dne 25.5. v 8:30 - focení tříd + předškoláci na tablo.

Divadlo

V pátek 19.5. pojedou předškoláci do divadla na Svážnou. Odchod po svačině 9:15, návrat na oběd.

Výukový program

Dne 17.5. bude dopolední výukový program pana Veverky, povídání o včeličkách, pro všechny děti.

Besídky

Srdečně zveme všechny rodiče do školky na besídku a pracovní dílny ke Dni matek: ve středu 10.5. v 16h (třída Včeliček a Berušek), ve čtvrtek 11.5. v 16h (třída Motýlků)

Výlet

Ve středu 31.5. pojedeme všichni na výlet na Farmu do Popovic u Rajhradu. Odjezd v 7:45 hod! Děti doveďte včas - do 7:30 hod! Návrat na oběd do školky - cca 12:30 hod. Svačina zajištěna z MŠ.

Prázdninový provoz MŠ 2017

Výukový program

28.4. se bude konat výukový program s názvem Velká včelí tajemství - náhradní program pro předškoláky.

Přírodovědná vycházka

3.5. půjdou mladší a nejmladší děti na přírodovědnou procházku v okolí Bosonoh. Dětem dejte vhodné oblečení, obuv a do batůžku pláštěnku a pití.

Beseda v knihovně Jiřího Mahena

26.4. v 10:00 půjdou předškoláci do knihovny J.M. na besedu.

Informace pro rodiče: bezplatná strava v MŠ

Přírodovědná pěší procházka

V pátek 31.3. půjdou předškoláci na přírodovědnou pěší vycházku na Kamenný vrh. Prosíme, dejte dětem vhodnou obuv, oblečení a batoh s pitím! Mladší a nejmladší děti půjdou na přírodovědnou vycházku v měsíci dubnu (dle počasí) - termín bude později upřesněn.

Bosonožský běh 2017

Upozornění

Výukový program pro předškoláky ,,Dobrý hospodář" se překládá z 21.3. na pondělí 27.3. z důvodu onemocnění lektorky.

Přerušení provozu MŠ Velikonoce

Zápis do ZŠ

Vážení rodiče,

na webu www.zapisdozs.brno.cz jsem vám zpřístupnil rezervační termíny pro zápis do budoucí 1 .třídy. Využijte prosím tento rezervační systém, abyste mohli mít jistotu, že přijdete k zápisu a budeme se vám ihned věnovat. Pokud tento způsob rezervace nevyužijete, přijďte k zápisu také, ale budete muset počkat až po vyřízení zápisu těch dětí, které byly v systému zarezervovány. Věříme, že vám tato služba přinese lepší časovou organizaci a hlavně klid a pohodu pro vás a vaše dítě při zápisu.

Informace pro rodiče k povinnému předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2017

Pozvánka pro rodiče:"Jak zůstat nad dětmi aneb výchova trochu jinak"

Zápis do MŠ 2017-2018

Předběžné informace k zápisu do mateřských škol na školní rok 2017-2018.

Přírodovědná procházka

Ve čtvrtek 19.1. - předškoláci (Myslivna). Od 9:15 do 11:30. Vhodné oblečení a obutí! Z důvodu velkého mrazu se čtvrteční procházka odkládá!!

Přírodovědná procházka

V úterý 17.1. - mladší a nejmladší děti (10:00 - 11:30), vhodné oblečení a obutí!

Letáček pro rodiče předškoláků

Pozvánka na schůzku s rodiči předškoláků - edukativně stimulační skupinky

Sdělení Krajské hygienické stanice

Dejme stop žloutence - pracovní list

Dejme stop žloutence

Adventní dílny

V úterý 13.12. 2016 pojedou předškoláci na adventní dílny do CVČ Linka ve Starém Lískovci. Odchod z MŠ je v 8:20. S sebou: batůžek s pitím a pesníčky.

Adventní koncert

Ve čtvrtek 8.12. 2016, po svačině, jedou předškoláci na adventní koncert do besedního domu.

Přerušení provozu v MŠ

Adventní tvoření

Srdečně vás zveme na adventní tvoření, které se bude konat 24.11. od 16:30 hodin v třídě Motýlků. Větve zajistíme. S sebou: korpus, svíčky, nůžky, materiál na tvoření, drátek. Prosíme bez dětí!

Divadlo

Ve středu 23.11. pojedou předškoláci do Divadla Bolka Polívky. Odchod z MŠ 7:20 hodin. Přiveďte děti včas.

Lampiónový průvod

Zveme rodiče s dětmi 1.11. 2016 na tradiční lampiónový průvod s uspáváním broučků na zahradě MŠ. Zahájení bude v 17:00 hodin v parku pod ZŠ na Bosonožském náměstí.

Organizace školního roku 2016-2017

Schůzka s rodiči

Ve čtvrtek 8.9. 2016 v 16:30, ve třídě Motýlků. Účast nutná, prosíme bez dětí.

Upozornění pro veřejnost

Informace o školním stravování

Pokyny pro placení obědů ve školním roce 2016/2017 pro strávníky v MŠ.

Školní jídelna, konec školního roku.