Zprávičky z naší školičky

Prázdninový provoz MŠ 2017

Výukový program

28.4. se bude konat výukový program s názvem Velká včelí tajemství - náhradní program pro předškoláky.

Přírodovědná vycházka

3.5. půjdou mladší a nejmladší děti na přírodovědnou procházku v okolí Bosonoh. Dětem dejte vhodné oblečení, obuv a do batůžku pláštěnku a pití.

Beseda v knihovně Jiřího Mahena

26.4. v 10:00 půjdou předškoláci do knihovny J.M. na besedu.

Informace pro rodiče: bezplatná strava v MŠ

Přírodovědná pěší procházka

V pátek 31.3. půjdou předškoláci na přírodovědnou pěší vycházku na Kamenný vrh. Prosíme, dejte dětem vhodnou obuv, oblečení a batoh s pitím! Mladší a nejmladší děti půjdou na přírodovědnou vycházku v měsíci dubnu (dle počasí) - termín bude později upřesněn.

Bosonožský běh 2017

Upozornění

Výukový program pro předškoláky ,,Dobrý hospodář" se překládá z 21.3. na pondělí 27.3. z důvodu onemocnění lektorky.

Přerušení provozu MŠ Velikonoce

Zápis do ZŠ

Vážení rodiče,

na webu www.zapisdozs.brno.cz jsem vám zpřístupnil rezervační termíny pro zápis do budoucí 1 .třídy. Využijte prosím tento rezervační systém, abyste mohli mít jistotu, že přijdete k zápisu a budeme se vám ihned věnovat. Pokud tento způsob rezervace nevyužijete, přijďte k zápisu také, ale budete muset počkat až po vyřízení zápisu těch dětí, které byly v systému zarezervovány. Věříme, že vám tato služba přinese lepší časovou organizaci a hlavně klid a pohodu pro vás a vaše dítě při zápisu.

Mgr. Stanislav Skřička, ředitel školy

Informace pro rodiče k povinnému předškolnímu vzdělávání od 1. 9. 2017

Pozvánka pro rodiče:"Jak zůstat nad dětmi aneb výchova trochu jinak"

Zápis do MŠ 2017-2018

Předběžné informace k zápisu do mateřských škol na školní rok 2017-2018.

Přírodovědná procházka

Ve čtvrtek 19.1. - předškoláci (Myslivna). Od 9:15 do 11:30. Vhodné oblečení a obutí! Z důvodu velkého mrazu se čtvrteční procházka odkládá!!

Přírodovědná procházka

V úterý 17.1. - mladší a nejmladší děti (10:00 - 11:30), vhodné oblečení a obutí!

Letáček pro rodiče předškoláků

Pozvánka na schůzku s rodiči předškoláků - edukativně stimulační skupinky

Sdělení Krajské hygienické stanice

Dejme stop žloutence - pracovní list

Dejme stop žloutence

Adventní dílny

V úterý 13.12. 2016 pojedou předškoláci na adventní dílny do CVČ Linka ve Starém Lískovci. Odchod z MŠ je v 8:20. S sebou: batůžek s pitím a pesníčky.

Adventní koncert

Ve čtvrtek 8.12. 2016, po svačině, jedou předškoláci na adventní koncert do besedního domu.

Přerušení provozu v MŠ

Adventní tvoření

Srdečně vás zveme na adventní tvoření, které se bude konat 24.11. od 16:30 hodin v třídě Motýlků. Větve zajistíme. S sebou: korpus, svíčky, nůžky, materiál na tvoření, drátek. Prosíme bez dětí!

Divadlo

Ve středu 23.11. pojedou předškoláci do Divadla Bolka Polívky. Odchod z MŠ 7:20 hodin. Přiveďte děti včas.

Lampiónový průvod

Zveme rodiče s dětmi 1.11. 2016 na tradiční lampiónový průvod s uspáváním broučků na zahradě MŠ. Zahájení bude v 17:00 hodin v parku pod ZŠ na Bosonožském náměstí.

Organizace školního roku 2016-2017

Schůzka s rodiči

Ve čtvrtek 8.9. 2016 v 16:30, ve třídě Motýlků. Účast nutná, prosíme bez dětí.

Upozornění pro veřejnost

Informace o školním stravování

Pokyny pro placení obědů ve školním roce 2016/2017 pro strávníky v MŠ.

Školní jídelna, konec školního roku.